2012

 

Dinsdag 18 september 2012 •Zaal Concorde, Pollinkhove • 2 x Demo-voor Landelijke Gilde, West-Vlaanderen

Vrijdag 12 oktober 2012 • Erfgoedhuis, Moortsele-Oosterzele • om 20 u • Try-out voordracht • Org. Culturele kring

Woensdag 31 oktober 2012 • CC De Schelde, Zandvliet • om 20 u • Info: 03-568 95 75

Vrijdag 9 november 2012 • CC Den Horinck, Zellik• om 20.30 u • Demo voor Landelijke Gilde, Vlaams-Brabant • Info: 016-28 61 53

Vrijdag 16 november 2012 • Zaal De Passant , Zoutleeuw • om 20.30 u • Gratis • org. Sportdienst • Info: 011-58 97 67

Vrijdag 30 november 2012 • Parochiezaal, Wilsele (Putkapel)• om 20.30 u • Demo Landel. Gilden Vl-Brabant • Info: 016-28 61 53

Donderdag 13 december 2012 • Centrum Ronde van Vlaanderen , Oudenaarde • om 20 u • Info 055-33 99 99

Vrijdag 21 december 2012 • Oud Gemeentehuis, Aarsele• om 20.30 u • Organisatie Landelijke Gilde

 

2013

 

Vrijdag 25 januari 2013 • Zaal Telex, Kruishoutem • om 20 u • Org. Landelijke Gilde • Info 0474-64 66 06

Vrijdag 1 februari 2013 • Zaal d’Oude Schole , Ramskapelle-Nieuwpoort • om 20 u • Org. Landelijke Gilde • Info 0478-80 36 57

Zaterdag 9 februari 2013 • Café De Rustberg, Schepdaal-Pede • om 20 u • Organisatie Landelijke Gilde • Info 0473-97 44 41

Vrijdag 15 februari 2013 • JOC, Tielt • om 19.30 u • Organisatie Sportdienst • Info 051-42 82 82

Zaterdag 16 februari 2013 • CC De Ghybe, Poperinge • om 20.00 u • Organisatie Landelijke Gilde • Info: 0497-06 89 46

Vrijdag 22 februari 2013 • Zaal De Bijenkorf, Assenede • om 20 u • Organisatie Landelijke Gilde • Info: 0485-78 33 95

Dinsdag 26 februari 2013 • Cultureel Centrum, Moere-Gistel • om 20 u • Organisatie Landelijke Gilde

Woensdag 27 februari 2013 • Naaldwijk-Honselersdijk, Nederland • Organisatie TC Glazen Stad • Info volgt

Dinsdag 5 maart 2013 • Parochiezaal, Linde-Wauberg (Peer) • om 20 u • Organisatie Landelijke Gilde • Info: 011-79 33 60

Donderdag 7 maart 2013 • Zaal Paul Deman, Rekkem • om 20 u • In het kader van DORP VAN DE RONDE • Info: 056-52 94 11

Vrijdag 8 maart 2013 • Jeugdlokaal KLJ, Kaprijke • om 20 u • Organisatie Landelijke Gilde • Info: 0477-28 06 44

Zaterdag 9 maart 2013 • Meerhout • 20 u • EEUWIG ‘SPECIAL’, met Carl Berteele en Edwig Van Hooydonck • Info: 0475-66 96 59

Dinsdag 12 maart 2013 • Zaal OCMW, Hooglede • om 14.00 u • Organisatie Landelijke Gilde • Info:  051-70 02 00

Woensdag 13 maart 2013 • Zaal De Kronkel, Vissenaken • om 19.30 u • Organisatie Landelijke Gilde • Info:  0485-45 35 17

Donderdag 14 maart 2013 • CC De Werf (kleine theaterzaal), Aalst • om 20 u • Organisatie Bibliotheek Aalst • Info: 053-73 28 62

Vrijdag 15 maart 2013 • Bibliotheek, Harelbeke • om 20 u • Info: 056-73 34 40

Zaterdag 16 maart 2013 • Parochiezaal, Oudenaken • om 19.30 u • Organisatie Landelijke Gilde • Info: 0475-75 70 60

Dinsdag 19 maart 2013 • Den Heksenketel, Evergem • om 20 u • Info: 09-258 08 63

Woensdag 20 maart 2013 • Londerzeel-Wolvertem• om 19.30 u • Organisatie Landelijke Gilde Londerzeel • Info: 052-30 52 14

Zondag 24 maart 2013 • Egmontkasteel Ridderzaal, Zottegem • om 10.30 u  • Ontbijtvoordracht Davidsfonds • Info: 09-360 01 47

Maandag 25 maart 2013 • Bibliotheek, Bocholt • om 20 u • Info: 089-20 19 75

Dinsdag 26 maart 2013 • CC De Bunder, Moorslede • om 20 u • Organisatie bibliotheek • Info: 051-77 10 57

Woensdag 27 maart 2013 • Bibliotheek, Kortemark • om 20 u • Info: 051-56 88 27

Vrijdag 29 maart 2013 • Trefpunt ‘t Eiland, Gavere • om 20 u • Organisatie Landelijke Gilde • Info: 09-384 44 30

Maandag 1 april 2013 •Nijmegen, Nederland • Vlaamse avond • Theater Lux • Org. Vlaams Kultuur Centrum

Vrijdag 5 april 2013 • CC Coloma, Sint-Pieters-Leeuw • om 20 u • Info: 02-731 22 62

Vrijdag 12 april 2013 • Zaal Hagelstein, Sint-Katelijne-Waver • om 20 u • Organisatie Landelijke Gilde • Info: 0477-86 91 50

Dinsdag 16 april 2013 • Bibliotheek, Zedelgem • om 19.30 u • Organisatie bibliotheek • Info: 050-20 80 08

Vrijdag 19 april 2013 • CC De Meet, Sint-Jan-in-Eremo (Bentille) • om 20 u • Organisatie Landelijke Gilde • Info: 0473-93 31 10

Zondag 21 april 2013 • Zaal De Ster, Ichtegem • om 10 u  • Ontbijtvoordracht tgv Erfgoeddag • Info: 059-34 11 46

Zondag 21 april 2013 • Zaal OC Polderbos, De Pinte • om 19.30 u  • dienst Cultuur tgv Erfgoeddag • Info: 09-280 98 50

Vrijdag 26 april 2013 • Ontmoetingszaal, Neerwinden • om 19.30 u  • Organisatie Landelijke Gilde • Info: 0475-52 10 64

Zondag 12 mei 2013 • Stedelijke Bibliotheek, Hasselt-Kuringen • om 10 u  • Info: 011-24 43 00

Donderdag 16 mei 2013 • Bibliotheek, Bonheiden • om 20 u • Organisatie Vorming Plus • Info: 015-43 21 20

Vrijdag 17 mei 2013 • Koetshuis, Geraardsbergen • om 20 u • Organisatie Curieus • Info: 0472-48 67 36

Woensdag 29 mei 2013 • Bibliotheek, Willebroek • om 20 u • Organisatie Bib Willebroek • Info: 03-886 55 22

Donderdag 20 juni 2013 • Zaal SOBA, Waregem • om 15 u • Organisatie VL@S Waregem • Info: 056-60 67 72

Vrijdag 5 juli 2013 • Bibliotheek, Oostrozebeke • 19.30 u • Organisatie Bib Oostrozebeke • Info: 056-67 11 96

Maandag 5 augustus 2013 • Zaal Don Bosco, Roeselare • 14.30 u • Organisatie VL@S Roeselare • Info: 051-24 15 11

Vrijdag 18 oktober 2013 • Zaal Volkskring, Lede • 20.00 u • Organisatie Landelijke Gilde • Info: 0486-91 14 62

Zaterdag 19 oktober 2013 • Bibliotheek Rozenberg, Watermaal-Bosvoorde • 10.00 u • Bibliotheek • Info: 02-675 33 70

Donderdag 24 oktober 2013 • Zaal KLJ, Lichtaart • 20.00 u • Organisatie Landelijke Gilde • Info: 0484-66 24 83

Vrijdag 25 oktober 2013 • Zaal Sport en Spel, Ruiselede • 20.00 u • Organisatie Cultuurdienst • Info: 051-70 84 20

Dinsdag 5 november 2013 • Bibliotheek, Vorselaar • 19.30 u • Bibliotheek • Info: 014-51 22 99

Zondag 17 november 2013 • Lazaruskerk, Rumst • 11.00 u • Organisatie Bibliotheek Rumst • Info: 03-888 92 47

Vrijdag 29 november 2013 • Zaal De Paling, Aspelare • 20.00 u • Davidsfonds Aspelare-Nederhasselt • Info: 0477-57 52 31

 

2014

 

Maandag 13 januari 2014 • Raadzaal Adm. Centrum, Erpe-Mere • 20 u • Organisatie Bibliotheek • Info: 053-60 34 70

Dinsdag 18 februari 2014 • Parochiecentrum Mollenhof, Poederlee • 20.30 u • Org. Landelijke Gilde • Info: 014-88 23 87

Dinsdag 25 februari 2014 • Parochiezaal, Onze-Lieve-Vrouw Waver • 20 u • Organisatie Landelijke Gilde

Maandag 10 maart 2014 • Sint-Martens-Latemsamen met Herman Laitem • voordracht over Odiel Defraeye

Woensdag 12 maart 2014 • Ontmoetingscentrum, Oostakker-Desteldonk • 19.30 u • Org. Landelijke Gilde • Info: 09-251 44 42

Dinsdag 18 maart 2014 • Heule (Kortrijk) • Info volgt

Vrijdag 21 maart 2014 • Parochiezaal, Bassevelde • 20 u • Organisatie Landelijke Gilde • Info: 0496-33 55 95

Zaterdag 22 maart 2014 • GC Koetshuis, Roosdaal-Strijtem • 20 u • Sportdienst • Info: 054-89 13 52

Maandag 24 maart • CC De Stroming, Evergem • 19.30 u • Sportraad Evergem • Info: 09-336 67 05

Donderdag 27 maart 2014 • Parochiecentrum Holven, Geel • 20 u • Organisatie Landelijke Gilde • Info: 0494-44 07 18

Vrijdag 28 maart 2014 • OC Vondel, Meulebeke • 19.30 u • Gala van de Sport • Sportdienst • Info: 051-48 70 57

GEANNULEERD • Dinsdag 1 april 2014 • Vormingplushuis, Brugge-Sint-Pieters • GEANNULEERD

Woensdag 2 april 2014 • Gemeenschapscentrum, Westmalle • 20 u • Org. Davidsfonds Westmalle • Info: 03-312 35 08

Donderdag 3 april 2014 • GC De Moelie, Linkebeek • 20 u • Info: 02-380 77 51

Vrijdag 4 april 2014 • De Valkaart, Oostkamp • WTC De Putters • Info 0473-95 44 73

Zondag 6 april 2014 • Augustijnenklooster, Gent • 10.30 u • Org. Forum van Vlaamse Vrouwen • Info 0485-50 83 60

Donderdag 10 april 2014 • OC De Wervel, Bellegem • 19.30 u • Org. KSV Bellegem • Info 0499-52 93 75

Maandag 12 mei 2014 • GC Den Egger, Scherpenheuvel • Prov. Vlaams-Brabant, Recreatie-Sport • Info 016-26 76 16

Dinsdag 10 juni 2014 • Gallo-Romeins Museum, Tongeren • 20 u • Org. Sportdienst • Info: 012-80 02 31

2015


Dinsdag 17 februari 2015 • Noorderwijk (Herentals) • 20 u • Info: bert.meir@verz.kbc.be (Landelijke Gilde)

Woensdag 25 februari 2015 • Aartrijke • 20 u • Info: delanghe.gaby@skynet.be (Davidsfonds)

Vrijdag 27 februari 2015 • CC, Varsenare • 20 u • Wieleravond met Renaat Schotte • Info volgt

Donderdag 5 maart 2015 • Heule • 20 u • Een avond met Michel Wuyts...

Vrijdag 20 maart 2015 • Oude Pastorie, Kapelle-op-den-Bos • 20 u • Org. Dienst Cultuur • Info: 015-71 02 53

Vrijdag 27 maart 2015 • Zwevegem • DORP VAN DE RONDE 2015 • CC Theater • Sportavond

Maandag 30 maart 2015 • CC De Velinx, Tongeren • 20 u • Org. Dienst Cultuur • Info: 012-80 00 38

Dinsdag 31 maart 2015 • CC, Aartselaar • 20 u • Org. Bibliotheek • Info volgt

Woensdag 1 april 2014 • CC De Bogaard, Sint-TruidenVerplaatst naar voorjaar 2016

Donderdag 2 april 2015 • CC Palethe, Overpelt • 20 u • Info: 11-51 69 54

Vrijdag 3 april 2015 • Geraardsbergen • Org. Davidsfonds • Info volgt

Zaterdag 4 april 2015 • Bibliotheek, Arendonk • 20 u u • Org. CC • Info volgt

Woensdag 8 april 2015 • Raadhuis, Lommel • 19.30 u • Org. CC De Adelberg • Info: 011-55 35 11

Zaterdag 17 oktober 2015 - Planningsdag vtbKultuur • KVS Theater, Brussel

 

2016

Dinsdag 12 januari 2016 • Aarschot • CC Gasthuis • Org. Sportdienst • Info 016-56 20 15

Vrijdag 29 januari • Munte/Merelbeke • OC Munte • 19.30 u • Org. vtbKultuur • Info 09-231 48 45

Donderdag 4 februari 2016 • Sint-Idesbald • Kerkepannezaal • Org. FVV Vrouwenstemmen Koksijde • Info 0471-83 84 33

Vrijdag 26 februari 2016 • Zaffelare • Parochiezaal • Org. Landelijke Gilde • Info 0471-20 86 11

Donderdag 3 maart 2016 • Kalmthout • Strijboshof • 20 u • Org. vtbKultuur • Info 0479-69 84 92

Maandag 7 maart 2016 • Lebbeke • CC De Biekorf • Org. Sportraad • Info 052-41 12 91

Vrijdag 11 maart 2016 • Cultuurhuis Wachtebeke • 20 u • Org. Sportdienst • Info 09-337 77 39

Maandag 14 maart 2016 • Zele • GC De Wiek • 20 u • Info 052-45 98 24

Woensdag 16 maart 2016 • Moorslede • GC De Bunder • 19.30 u • org. vtbKultuur

Donderdag 17 maart 2016 • Sijsele-Damme • CC Rostune • 20 u • Org. vtbKultuur Damme • Info 0496-50 66 53

Woensdag 23 maart 2016 • Kontich • Kapel Altena • 20 u • Info 03_450 78 32

Donderdag 24 maart 2016 • Bibliotheek, Oosterzele • 20 u • Info 09-362 81 17

Woensdag 30 maart 2016 • CC De Kruisboog, Tienen • 20.15 u • Info 016-80 56 97

Donderdag 31 maart 2016 • Malderen • Gildenhuis • 19.30 u • Org. Landelijke Gilde • Info 0472-79 00 02

Vrijdag 1 april 2016 • Maarkedal • Bibliotheek • 20 u • Info 055-33 47 47

Vrijdag 8 april 2016 • Stekene • Org. Bibliotheek • Dienstencentrum Amelberga • 20 u • Info: 03-790 03 74

Woensdag 20 april 2016 • Sint-Genesius-Rode • CC Wauterbos • 20 u • vtbKultuur Sint-Genesius-Rode • Info 0478 46 25 41

Zondag 24 april •  Geraardsbergen • Ideeënhuis • Aperitiefvoorstelling 10.30 u

Zondag 24 april 2016 • Brugge Sint-Pieters • Org. Vorming Plus • Dag v/d Geschiedenis • 16.30 u • 050-33 01 12

 

Donderdag 13 oktober 2016 • Sint-Amands • Bibliotheek • 20 u • Org. bibliotheek • info 052-33 01 18

Maandag 24 oktober 2016 • Maasmechelen • Cultureel Centrum • Org. Sportraad • Gesloten voordracht

Vrijdag 28 oktober 2016 • Sint-Katelijne-Waver • Bibliotheek •  • 20 u • Org. Davidsfonds + bib • info 015-55 23 19

Maandag 31 oktober 2016 • Elverdinge • OC Den Elver • 20 u • Org. Davidsfonds • info: 0477-52 21 53

Donderdag 17 november 2016 • Gingelom • Bibliotheek CLIM • 20 u • Org. Sportraad • info: 011-88 04 91

Zaterdag 3 december 2016 • Herenthout • GOC Gummaruskerke •  met CARL BERTEELE (SPORZA) • Org. Loket Vrije Tijd • info 014-50 78 52

Woensdag 14 december 2016 • Bredene • Staf Versluys Centrum • 19.30 u • Org WD Breduinia • www.wdbreduinia.be • 0473-94 21 67

 

2017

Dinsdag 7 februari 2017 • Lendelede • Info volgt• Org. Davidsfonds Ledelede Sint-Katrien

Dinsdag 14 februari 2017 • Gent • Parochiale Kring Sint Paulus • 14.30 u • Org. Kring Gepensioneerden KBC Gent • Info 09-282 37 38

Dinsdag 21 februari 2017 • Kampenhout • Park van Relst • 20 u • Org. Davidsfonds • Info 016-65 63 64

Dinsdag 28 februari 2017 • Halen • GC Rietbron • 14 u • Org. Neos • IInfo 013-44 16 06

Dinsdag 7 maart 2017 • Kwaadmechelen • Zaalinfo volgt • 20 u • Org. Davidsfonds

Dinsdag 14 maart 2017 • Kruishoutem • Zaal De Kring • 20 u • Org. vtbKultuur • Info 0495-22 09 60

Donderdag 16 maart 2017 • Deinze • Stedelijke bibliotheek • 20 u • ism vtbKultuur • peter.lafosse@telenet.be

Donderdag 23 maart 2017 • Lovendegem • Parochiecentrum Zaal Breugel • 20 u • Org. Davidsfonds Lovendegem-Vinderhoute • tack.gustaaf@telenet.be

Maandag 27 maart 2017 • Herzele • Wattenfabriek • 19.30 u • Org. Sportraad Herzele • Info 053-70 73 46

Dinsdag 28 maart 2017 • Bilzen • CC De Kimpel • 20 u • Info 089-51 95 34

Donderdag 30 maart 2017 • Aalst • Stedelijke Bibliotheek (De Werf) • 20 u • Info 053-72 36 81

Vrijdag 31 maart 2017 • Hoboken (A'pen) • CC Gravenhof • 20 u • org Sportantenne district Hoboken • Info 03-338 30 66

Zaterdag 1 april 2017 • Haacht • GC Den Breughel • 20 u • Org. Dienst Cultuur en Vrije Tijd • Info 016-26 94 31

Zaterdag 29 april 2017 • Asse • Bibliotheek • 15.30 u • Org. Bibliotheek • Info 02-452 56 34

Vrijdag 5 mei 2017 • Doomkerke (Ruiselede) • Kamphuis 't Haantje • 19.45 u • Org. Durven • Info 0475-59 52 69

Donderdag 1 juni 2017 • Laakdal • Algemene vergadering Sportraad • 19.30 u • Gesloten voorstelling

Donderdag 8 juni 2017 • Geraardsbergen • Instituut Maretak • 14 u • Gesloten voorstelling

Maandag 28 augustus 2017 • Geraardsbergen • The Preacher • 19 u • nav 100 jaar Stadsprijs

 

Donderdag 19 oktober 2017 • Zoersel • Zaal Lamme Goedzak •19.30 u • Org. Toerisme Provincie Antwerpen • info volgt

         'De Koers. Ons Leven' • duo-avond met CARL BERTEELE (SPORZA) over de Ronde en over veel meer

 

Totaal: 131 voordrachten t/m eind 2017